Recenze

Na kurz olejomalby do Prahy…

…se těším i když dojíždím z Valašska. Je tam hodně dobrá atmosfeéra a taky tam mám už několik přátel. Mladé krásne lektorky mi vždy ochotně vše vysvětlí. Známým bych to doporučil, ale takových lidí je málo.

Láďa „Bob“  Dobeš
dělnická třída
Valašské Meziříčí

Byla jsem zde…

…na svém prvním kurzu olejomalby. Velmi milé a vstřícné lektorky mi vysvětlily úplně vše, co jsem potřebovala vědět. Společně jsme napnuly plátno, upravily před malbou a pak krůček po krůčku vznikal obraz. Díky jejich milému vedení jsem si nejen odnesla nádherné obrazy, ale především jsem se nadchla pro další tvorbu. Tuto školu mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo se chce učit malovat.

Lenka Kinzlová
Majitelka obchodu, vitrážnice
Bc. Lenka Kinzlová – OSVČ

Určitě bych doporučil ateliér…

…všem zájemcům o olejomalbu. Velmi dobré odborné vedení v báječné atmosféře.

Miloš Keller
důchodce
Praha 5

Ateliér Beaux Arts navštěvuji…

…od září tohoto roku a jsem nadšená. V ateliéru panuje domácí a přátelská atmosféra a lektorky jsou prostě úžasné! Nic pro ně není problém, májí skvělé pedagogické schopnosti a pod jejich vedením vznikají opravdové skvosty. Společně s Markétou Grimaux se starají o nerušený chod kurzů a dodávají odvahu, když se zrovna nedaří. Pozitiva: vynikající parta lidí, mé vzplanutí a láska k olejomalbě, prostředí a celková více než pozitivní atmosféra. A bylo by toho mnohem víc… Tuto výtvarnou školu bych doporučila všem a také to tak dělám-chválím kudy chodím. Těším se na shledanou v příštím kurzu.

 Sonia Vodičková
dentální hygienistka

Ateliér byl v blízkosti centra a…

…dostupnosti všech MHD. Obzvlášť pro mimopražské je to velká výhoda. Atmosféra v aťasu byla velmi přátelská a pohodová. Díky omezené kapacitě, se lektorky mohou věnovat individuálně a vždy jsou ochotny pomoci. Naučila jsem se nejen míchat barvy, ale získala i teoretické/praktické znalosti, o kterých jsem dřív vůbec nevědela. Domu jsem si odnesla dva krásné obrazy, které mi budou věčnou vzpomínkou na mé začátky v malování.

Věra Kuříková

Když jsem jela do školy poprvé…

…byla jsem trochu nervózní. Byla jsem nová a nevěděla co mě čeká. Moje obavy zmizely hned po příchodu. Za chvíli jsem se cítila jako doma. Líbil se mi ateliér a obrazy na stěnách. Každý hned musí dostat chuť malovat. Majitelka ateliéru i lektorky se o všechny vzorně staraly. Obcházely nás a ukazovaly, jak namíchat barvy, jak postupovat při malování jednotlivých obrazů. Mezi námi studenty bylo i několik  „mazáků“, kteří chodí pravidelně. Bylo vidět, že chodí moc rádi a na jejich obrazech bylo vidět, že se už něco naučili. Myslela jsem, že to pro mě bude jednorázová záležitost, ale už mám koupené další hodiny. Můžu jen doporučit.

Ivana Kučerová
učitelka SŠ
OA Beroun
Beroun 2

Workshop olejomalby jsem…

…absolvovala s 11letou dcerou, obě jsme odcházely z kurzu nadšené a nabité tvůrčí energií. Lektorka je úžasná a profesionální, dokáže vše srozumitelně vysvětlit (míchání barev, techniku kresby atd.).  Majitelka Markétka je milá, vstřícná a vytváří  v ateliéru příjemnou a domácí atmosféru. S dcerou jsme se naučily spoustu nového a ve velmi příjemném prostředí, určitě si to tento „kurzík“ ještě zopakujeme, aby jsme se zdokonalily . Tento ateliér všem vřele doporučujeme:-)

Světla a Šárka Vesecká
Praha 4

Kurz se mi moc líbí, lektorky jsou…

…velmi šikovné, trpělivé a milé. Radí každému individuálně a s každým postupuje krok za krokem, tak se člověk necítí demotivovaný a nemá pocit, že to nedá. Atmosféra je v ateliéru přátelská a milá.

Věra Kunrátková
manažerka
Ticketpro Technologies, a.s.
Praha 1

Líbil se mi přístup lektorů a…

… způsob výuky olejomalby. Výuka probíhá ve velmi příjemném a kamarádském prostředí. Samotný ateliér byl velmi inspirativní. Nadchl mě způsob výuky, resp. volný výběr předlohy-fotky pro malbu. Lekce bych určitě doporučila. Pro mě osobně to byl velký „relax“ a aktivní odpočinek.

Irena Šupíková
Geolog, manager
Aquatest a.s.

Chtěla jsem si splnit dětský…

…sen-malovat obrázy-asi krajiny. Nabídku na kurz jsem našla na internetu a ta mě nadchla. Bez váhání jsem vytočila uvedené číslo. Už po telefonické dohodě termínu jsem byla šťastná a těšila jsem se. Velmi příjemný přístup paní Markéty s doporučením a následnámi informacemi mě nadchnul pro malování ještě víc. V ateliéru mě přivítaly s úsměvem a hned jsme se dali do práce. Dostala jsem zajímavé a hlavně jasné instrukce a informace, jasné odpovědi na dotazy. Obávala jsem se, že se budu cítit hloupě, že jdu do něčeho, co neumím. Jakpak se na mě asi budou dívat? Opak byl pravdou. V ateliéru: 1. vždy panuje pohodová, přátelská atmosféra. 2. vynikající podpora a rady při vznikajícím díle, odborná ze strany lektorů s ukázkou jak na to. 3. pokud mi cokoli chybělo, myslím barvu,štětec atd.  vše nabídnuto k půjčení. Školu už jsem doporučila své přítelkyni. S nadšením jsem ji vyprávěla své zážitky a věřím že jak se uzdraví, přijede se mnou tvořit. Protože já se toho ve vaší škole hodlám ještě mnoho naučit. A malování u vás je také vynikající relax. A proto brzy na viděnou.

Jana Trnková
obchod
Tripo Milotice
Milotice