Recenze

Velmi se mi líbí atmosféra v kurzu…

…a vlídný přístup lektorů. Do kurzu jsem přišel bez jakýchkoliv předchozích zkušeností s olejomalbou, pouze s touhou naučit se „zhmotnit“ své představy o krásnu. Kurz mne postupně učil základy „řemesla“, které je nezbytné k udržení souladu obsahu a formy. Velmi oceňuji přístup lektorů, protože právě od nich jsem se dozvěděl různé finesy, které se nikde jinde nedozvíte. Já osobně budu velmi rád v kurzu pokračovat a školu samozřejmě doporučuji i svým známým, u kterých se mi podařilo vzbudit zvědavost.

Václav Liederman
státní zaměstnanec
Praha


Inspirativní prostředí, úžasní…

…lidé, duševní relax…. čerpám zde energii

Veronika


Kurzy mohu všem doporučit. Přístup…

…obou lektorek zbaví ostychu začít s olejomalbou i bez všech teoretických znalostí různých technik olejomalby a míchání barev, které postupně za vedení lektorek objevujete. A pokud přijdete na kurz se špatnou náladou, můžete si být jistí, že tam Vás určitě opustí.Jen ten čas tam uteče vždy příliš rychle 🙂

Hana Jakubův
Bio-Consult laboratories
Praha


Jsem nadšená a obdivuju holky za…

…trpělivost 🙂

Dominika Rychvalská
Prague 2


Jsem velmi spokojena s výukou a…

…citlivým přístupem Markétky Grimaux . Nemohu se dočkat až uteče 14 dní a budu zase malovat. Doporučuji opravdu všem, kteří si třeba na začátku moc nevěří. Tréma spadne po pár minutách a potom se již jenom maluje za doprovodu příjemné hudby. Velice pěkným přístupem a vysvětlením dosahujeme krásných výsledků.

Ilona Vošvrdová Prstecká
daňová poradkyně
IPD – daňový a účetní servis, s.r.o.
Ostrava


Marketa s lektorkami jsou uzasne!

Venuji se kazdemu, vytvari uzasnou atmosferu a diky nim jsou kurzy oazou klidu a pohody. Nikdy bych neverila ze dokazu malovat tak jak maluju a to hlavne diky nim :). Uz mam doma 2 obrazy a budu se tesit na spousty dalsich, protoze v malovani budu pokracovat.

Anna Liedermanova


DOPORUCUJI!!!

Jana Čviriková
barman
Praha 8


Individuální přístup. Úžasné…

Karin Karlíková
OSVČ, kadeřnice
Salon Karin
Praha 1


Pozitiva – úžasné lektorky i žáci,…

Veronika


Líbí se mně přístup lektorek…

Ivana Strunz
invalidní důchodce
Praha 2


Na kurzy olejomalby se vždycky moc…

Michaela Beznosková
Masérka, fitness trenérka
Kladno


V ateliéru panuje skvělá přátelská…

…atmosféra, ať už ze strany lektorek, Markéty, nebo samostných ,,studentů“.. V každé hodině si užijete kupu srandy. Určitě se nemusí bát i úplný začátečník, protože lektorky vždy ochotně poradí a pomůžou :).. Tak neváhejte a zkuste se přesvědčit sami 🙂 Nikdy není pozdě na to začít malovat! 

Markéta Zapletalová

asistentka
Praha


Informaci o škole (kurzu) jsem…

…uvítala jako příležitost zkusit něco nového a současně si ověřit, zda „na to mám“. Kurz olejomalby mne zbavil dřívějšího ostychu, který mi bránil postavit se před plátno a začít sama malovat. Upřímně řečeno, sama bych to asi nedokázala. Hodně mi pomohlo příjemně přátelské prostředí, nakažlivá atmosféra spolužáků a hlavně profesionalita, pedagogický talent a vstřícnost Markéty a lektorek. Nenásilně, s velkou empatií mi pomohly překonat počáteční ostych. Vedly mne asi dobře, protože moje první dílo, i když není žádným velkým uměním, nezaujatě pochválili i notoričtí kritici v mém okolí. Jsem ráda, že jsem do toho šla a po první příjemné zkušenosti a výsledcích, chci dále pokračovat. Rozhodně tuto školu doporučuji, nejen pro výše uvedené, ale i proto, že ateliér je v centru, snadno dostupný MHD.

Sylva Luang-Rathová

penzista, dříve manager
Praha 7


Absolvovala jsem 3 měsíční kurz…

…malování a jsem nadšená. Přístup lektorek k nám studentům je úžasný a velmi motivující pro další vlastní tvorbu. Vše je podtrženo příjemnou a pozitivní atmosférou v ateliéru. Získala jsem mnoho zkušeností a navíc je pro mě malování nádhernou formou relaxace. Mohu všem zájemcům vřele doporučit.

Jiřina Rusová
asistentka
ČSOB, a.s.
Praha 5


Určitě bych doporučila svým…

…známým, škola i přístup lektorů je produktivní a kreativní.

Michaela Průchová
Realitní makléřka
General Reality
Praha 1


The courses are great for anyone

…who would like to learn how to paint. As a beginner painter I am so glad I joined Marketas course because I have definitely improved and learnt many new techniques with oil paints.Teacher her self  she is the best guide and instructor to learn from and even Marketa whos the studio manager can help guide you if needed which makes it a very approachable and friendly environment. I would definitely recommend the painting classes to any one who would like to learn a new skill and take up a new hobby.

Abdullah Gailani

entrepreneur
prague 1


Přátelská atmosféra. Super…

…kolektiv, lektorky a majitelka Markéta.Výborná dostupnost – centrum Prahy. Hezké, milé a domácí prostředí. Individuální přístup a cené rady. Byla jsem naprosto spokojená a jsem již zapsaná v pravidelném kurzu.

Karin Karlíková
kadeřnice


V dílně L`Atelier Beaux Arts se…

…cítím jako doma. Navštěvuji kurzy hyperrealismu pod vedením lektorek již od jeho otevření a vidím na sobě velké pokroky. V tomto ateliéru se mi podařilo namalovat obrazy, na které bych si sama nikdy netroufla. Jako velké pozitivum ateliéru vnímám jeho dostupnost, jelikož je v centru Prahy, dále příjemnou přátelskou atmosféru a profesionální vedení a výuku. Těším se na další a další obrazy a nové zkušenosti v olejomalbě, která se právě díky tomuto ateliéru stala mou velkou vášní. Chválím, kudy chodím 🙂 a doporučuji všem – od začátečníků po pokročílé.

Lucie Faltová
Asistentka
Turistický úřad Dominikánské republiky
Praha 8


Z malířského kurzu jsem nadšená…

…a jsem šťastná, že jsem narazila na kurz malby vedený lektorkami Verunkou a Lenkou a majitelkou Markétkou.Roky jsem si malovala doma čistě amatérsky, aniž by mi někdo poradil, jak se mám k barvám postavit. Vším jsem se prokousávala po svém. V ateliéru se pomalu učím, jak barvy míchat, nanášet, jak je ředit, jak se chovat ke štětcům. Jsou to velmi cenné rady, které celou práci velmi usnadní, a které pak ve finále ovlivní výsledek celého díla. V ateliéru se schází menší skupinky malířů – žáků a přístup lektorek je ke každému vždy individuální. I když se mi někdy nedaří, tak se mi vždy dostane podpory a povzbuzení. Na hodinách je legrace a báječná atmosféra. Kudy chodím, tak nešetřím chválou a návštěvu kurzů vřele doporučuji i úplným začátečníkům. I ten, kdo nikdy nemaloval, by si měl přijít namalovat obraz a bude koukat, jak se mu to povede, a že to za to stálo! Přijďte!

Silvie F.

Praha 10 – Strašnice


Z kurzu jsem byla nadšená,…

…příjemné prostředí ateliéru a fajn atmosféra. Byla to má první a určitě né poslední zkušenost s olejovými barvami. Lektorky mi vše vysvětlili a naučili mě s barvami správně pracovat. Tento kurz byl pro mě velkým přínosem, odpočinkem a také motivací najít si víc času na tvoření. Namalovala jsem si žabáka s odrazem ve vodní hladině a všichni mi ho chválí 🙂 Určitě bych kurz doporučila všem, jak začátečníkům, tak pokročilým. Díky lektorkám a Markétě!

Lucie Velebová

grafička
Jazykové studio Bonmot


L`Atelier Beaux Arts mě velmi…

…příjemně překvapil, už dlouhou dobu jsem hledala na internetu kurz malování, a tak mě jeho skvělá prezentace hned přiměla k tomu, abych malbu olejovými barvami zkusila – obávala jsem se, jestli to zvládnu. A tak jsem díky milým a příjemným lektorkám) a Markétce (majitelce ateliéru) našla nového koníčka. Vytvářejí v ateliéru super atmosféru, vše vysvětlí a pomohou. Jsem jedním slovem nadšená a tak se těším, že k obrazu, který mi doma připomíná první kurz, přibudou další, a že se naučím víc, protože budu Ateliér navštěvovat pravidelně. Takže moc děkuji a určitě všem doporučuji 🙂

Kateřina Pokorná
účetní


Přišel jsem poprvé. Určitě však ne…

…však ne naposled. Tvůrčí atmosféra v prostředí útulného ateliéru, dvě nadmíru milé dámy lektorky, kdy jsem měl pocit, že se známe odedávna. Těším se na příště 🙂

 

Jiří Homolka
manager


Ateliér s vůní barev vedou lektorky s…

 

…majitelkou Markétou. Když tě štětec neposlouchá hned na pomoc přiběhnou. S laskavostí sobě vlastní pochválí Tě s úsměvem. No tak všem, kdo chtějí přijít musím už teď předem připít: CARPE DIEM,všem ať žijem.

Martina Lustigová

referentka
Ministerstvo spravedlnosti


Jsem moc vděčná za každou chvíli…

…strávenou v Ateliéru Beaux Arts. Obě majitelky/lektorky mají neuvěřitelnou schopnost v každém probudit dřímající výtvarný talent a povzbudit nás natolik, že zvládáme i složitější témata. Pod jejich vedením dokáže malovat opravdu každý – i ti největší pochybovači. Skvělý relax – v ateliéru se výborně vyčistí hlava, zasmějeme se spolu a všední den dostává jinou dimenzi. Jedinečná kombinace skvělých pedagogů, studentů, prostředí a tvořivosti = prostě nemá chybu. Další výhodou je výborná dopravní dostupnost v centru Prahy, a to i pro mimopražské. …příjemná, milá a velmi ochotná. Celkový kolektiv velice dobrý. Tuto školu doporučím každému kdo by chtěl zkusit malovat.

Iveta Ch.


Atmosféra úžasná, lektorka…

…příjemná, milá a velmi ochotná. Celkový kolektiv velice dobrý. Tuto školu doporučím každému kdo by chtěl zkusit malovat.

 

Šárka Horčičková
Student GFP


Skvělý a milý přístup…

 

…lektorek,vše co jsem se zeptala,ochotně vysvětlily,velmi příjemné prostředí, v podstatě jsem se už od samého začátku cítila velmi dobře,žádná tréma z cizího prostředí a lidí,atmosféra byla velmi uvolněná a hrozně se těším na další setkání.Domů jsem jela s úsměvem na tváři. Tři pozitiva…? Velmi ochotné a milé lektorky,příjemné prostředí,dodání velké chuti začít něco nového a krásného tvořit. Určitě toto místo doporučím známým.

Jitka Kyzeková
zdravotní sestra

 

Všechno mi dámy vysvětlily,…

 

…naučily mě pracovat s barvami a štětci. Profesionální přístup, znají problematiku a svůj obor zvládají s naprostým přehledem. I naprostý amatér a člověk, co neumí malovat, se naučí „zázraky“.

Martin Bauer
OSVČ
 

 

Chtěla jsem si splnit dětský…

 

…sen – malovat obrázy – asi krajiny…. Nabídku na kurz jsem našla na internetu a ta mě nadchla.Bez váhání jsem vytočila uvedené číslo.Už po tel.dohodě termínu jsem byla šťastná a těšila jsem se.Velmi příjemný přístup pani Markéty s doporučením a následnámi informacemi mě nadchnul pro malování ještě víc. V ateliéru mě přivítaly dvě usměvavé dámy,hned jsme se dali do práce.Dostala jsem zajímavé a hlavně jasné instrukce(informace),jasné odpovědi na dotazy. Obávala jsem se,že se budu cítit hloupě,že jdu do něčeho, co neumím. Jakpak se na mě asi budou dívat ??? Opak byl pravdou. V ateliéru, 1,vždy panuje pohodová,přátelská atmosféra. 2,vynikající podpora a rady při vznikajícím díle,odborná ze strany lektorů s ukázkou jak na to.Ale i lajcká ze strany studentů-také velmi zajímavé. 3,pokud mi cokoli chybělo ,myslím barvu,štětec atd. – vše nabídnuto k půjčení. Školu už jsem doporučila své přítelkyni.S nadšením jsem ji vyprávěla své zážitky a věřím že jak se uzdraví,přijede se mnou tvořit. Protože já se toho ve Vaší škole hodlám ještě mnoho naučit.A malování u Vás je také vynikající relax. A proto brzy na viděnou.

Jana Trnkova
obchod
Tripo Milotice
Milotice
 

 

Líbil se mi přístup lektorů a…

 

… způsob výuky olejomalby. Výuka probíhá ve velmi příjemném a kamarádském prostředí. Samotný ateliér byl velmi inspirativní. Nadchl mě způsob výuky, resp. volný výběr předlohy – fotky pro malbu. Lekce bych určitě doporučila. Pro mě osobně to byl velký „relax“ a aktivní odpočinek.

Irena Šupíková
Geolog, manager
Aquatest a.s.

 

Kurs se mi moc líbí, lektorka je…

 

…velmi šikovná, trpělivá a milá. Radí každému individuálně a s každým postupuje krok za krokem, tak se člověk necítí demotivovaný a nemá pocit, že to nedá. Atmosféra je v ateliéru přátelská a milá.

Věra Kunrátková
manažerka
Ticketpro Technologies, a.s.
Praha 1
 

Workshop olejomalby jsem…

 

…absolvovala s 11letou dcerou, obě jsme odcházely z kurzu nadšené a nabité tvůrčí energií:-). Lektorka je úžasná a profesionální , dokáže vše srozumitelně vysvětlit (míchání barev, techniku kresby atd.) . Majitelka Markétka je milá, vstřícná a vytváří  v ateliéru příjemnou a domácí atmosféru . S Dcerou jsme se naučily spoustu nového a ve velmi příjemném prostředí, určitě si to tento „kurzík“ ještě zopakujeme, aby jsme se zdokonalily . Tento ateliér všem vřele doporučujeme 🙂

 
Světla a Šárka Vesecká
Praha 4
 
 

 

Když jsem jela do školy poprvé,…

 

…byla jsem trochu nervózní. Byla jsem nová a nevěděla, co mě čeká.Moje obavy zmizely hned po příchodu. Za chvíli jsem se cítila jako doma. Líbil se mi ateliér a obrazy na stěně. Každý hned musí dostat chuť malovat. Majitelka salónu i lektorky se o všechny vzorně staraly. Obcházely nás a ukazovaly, jak namíchat barvy, jak postupovat při malování jednotlivých obrazů.Mezi námi studenty – bylo i několik „mazáků“, kteří chodí pravidelně. Bylo vidět, že chodí moc rádi a na jejich obrazech bylo vidět, že se už něco naučili. Myslela jsem, že to pro mě bude jednorázová záležitost, ale už mám koupené další hodiny. Můžu jen doporučit.

Ivana Kučerová
učitelka SŠ
OA Beroun
Beroun 2
 

Atelier byl v blizkosti centra a…

 

…dostupnosti vsech MHD..obzvlast pro mimoprazske je to velka vyhoda. Atmosfera v ataku, byla velmi pratelska a pohodova.. Diky omezene kapacite, se lektorky mohou venovat individualne a vzdy jsou ochotny pomoci. Naucila jsem se nejen michat barvy, ale ziskala i teoreticke/prakticke znalosti, o kterych jsem driv vubec nevedela. Domu jsem si odnesla dva krasne obrazy, ktere mi budou vecnou vzpominkou na me zacatky v malovani 🙂

Vera Kurikova
 

Ateier Beaux arts navštěvuji…

 

…od září tohoto roku a jsem nadšená. V atelieru panuje domácí a přátelská atmosféra a lektorky jsou prostě úžasné! Nic pro ně není problém, májí skvělé pedagogické schopnosti a pod jejich vedením vznikají opravdové skvosty. Společně s Markétou Grimaux se starají o nerušený chod kurzů a dodávají odvahu, když se zrovna nedaří. 3 pozitiva: vynikající parta lidí mé vzplanutí a láska k olejomalbě prostředí a celková více než pozitivní atmosféra a bylo by toho mnohem víc…………… Tuto výtvarnou školu bych doporučila všem a také to tak dělám – chválím kudy chodím. Těším se na shledanou v příštím kurzu

 Sonia Vodičková
dentální hygienistka
 

 

Určitě bych doporučil ateliér…

 

…všem zájemcům o olejomalbu. Velmi dobré odborné vedení v báječné atmosféře.

Miloš Keller
důchodce
Praha 5